Vitakruid Suppletie & Adviestraining voor Professionals

Ortho Health Foundation
soort

Bijscholing

niveau

HBO

kosten

Tussen €0 en €100

duur scholing

1 dag

studie belasting

28 uur (1 ECTS)

studenttevredenheid
Bekijk waardering
Beschrijving voor professionals

Er is inmiddels zoveel keuze aan supplementen op de markt, dat men soms door de bomen het bos niet meer ziet. Wanneer is welk supplement geschrikt? Wat maakt nou een goed supplement? En hoe bouw je een suppletieadvies op? Dit zal duidelijk worden bij deze bijeenkomst waarbij supplementen inhoudelijk worden besproken. Bijna alle producten uit het assortiment van Vitakruid zullen de revue passeren en aan de hand van het product zal uitleg worden gegeven over de toepasbaarheid. Aspecten zoals prijs, dosering, samenstelling, zuiverheid, opneembaarheid en gebruiksgemak mogen hierbij niet ontbreken. Specifieke stoffen zullen nader worden toegelicht en u leert als professional kritisch te kijken naar supplementen om deze te beoordelen op kwaliteit en waarde.

Voedingssupplementen van Vitakruid sluiten naadloos aan bij de orthomoleculaire praktijk. Wij houden de wetenschappelijke studies nauwlettend in de gaten en wij zoeken altijd naar de best mogelijke oplossingen en innovaties. Tijdens deze bijeenkomst leert u relevante producten in te zetten. U krijgt meer inzicht in de problematiek en het hoe en waarom welke voedingsstoffen doeltreffend ingezet kunnen worden, met als enig doel: meer resultaat van uw behandeling. Hiermee kan uw vertrouwen in het merk Vitakruid, maar ook zeker uw zelfvertrouwen als professional worden vergroot!

Doel kennisbijeenkomst

Het doel van deze bijeenkomsten is om met elkaar kennis te delen en te verkrijgen. Wij zien kennisdelen als een bron tot verbinding. Kennis en ervaringen worden onderling uitgewisseld en behandelprotocollen en strategieën zullen de revue passeren die in de dagelijkse praktijk uitstekende resultaten geven. De kennisoverdracht is themagericht en wanneer de bijeenkomst in Hoofddorp plaatsvindt wordt deze voorzien van een heerlijke verantwoorde gezonde lunch (gratis). U leert de complexiteit van de Vitakruid producten te doorgronden en eenvoudig en veilig toe te passen in uw dagelijkse praktijk.

Deze bijeenkomst duurt van 09:30 tot 16:30 uur en kost €10,- exclusief BTW.

Startdata
04-12-2024 | 06-02-2025 | 24-04-2025 | 27-05-2025 | 30-06-2025 | 03-09-2025 | 07-10-2025 | 17-11-2025 | 11-12-2025
KTNO ID
K13549
Startdatum accreditatie
01-11-2024
Erkenning door
Categorieën
Therapeutische vorming
     Medische kennis
Vakgebieden
Orthomoleculaire therapie
Leervorm
Klassikaal
Aangeboden sinds
2014
Subthema's
Fysiologie
Instapniveau
Algemene kennis en/of ervaring als zorgverlener vereist
Groepsgrootte
25 - 50
Afrondend examen
Nee
SBU Opbouw
Klassikaal: 7 uur
Zelfstudie: 21 uur
Totaal: 28 uur
toon alle informatie
Jacobus Spijkerdreef 430
2132 PZ Hoofddorp

Docenten (2)

  • Latoya Boelé

    4 scholingen


  • Florian Alders

    2 scholingen